Технології

Xiaomi 12 показали з усіх боків на офіційному відео

Xiaomi 12

До презентації серії Xiaomi 12 залишаються лічені дні, але разом з тим з’являється все більше подробиць про нові смартфони. Так, авторитетний інсайдер Evleaks опублікував офіційний проморолик, що демонструє дизайн базової моделі у всіх деталях. Крім того, сам виробник поділився інформацією про камери і фірмовому чіпі в пристроях.

Представлене інсайдером відео демонструє Xiaomi 12 з усіх можливих сторін в чотирьох кольорах: чорному, рожевому, синьому і зеленому. Примітно, що в останньому задня кришка виконана зі шкіри. З цікавого можна також відзначити, що екран має мінімальний вигин з боків.

Читайте також:  Стартап обіцяє збільшити запас ходу електрокарів Tesla на 100 км

Xiaomi 12

Офіційно було підтверджено, що в звичайному Xiaomi 12 буде встановлена 50-мегапіксельна камера з сенсором Sony IMX766 розміром 1/1, 56 дюйма, тоді як в Pro-версії з’явиться більший 1/1, 28-дюймовий датчик IMX707 такого ж дозволу. Xiaomi також показала роботу нічного режиму на смартфоні 12 Pro.

У Xiaomi 12 Pro встановлять третій процесор власної розробки Surge P1. До його складу входять два чіпи, що відповідають за процес зарядки, що дозволило вперше реалізувати в смартфоні технологію одноячеечной зарядки потужністю 120 Вт з меншими втратами енергії і виділенням тепла.

Презентація серії Xiaomi 12 відбудеться вже у вівторок, 28 грудня.