Авто

Шестиколісний позашляховик Thundertruck EV працює на сонячній енергії

Thundertruck EV

Новий концепт повнопривідного електричного позашляховика під назвою Thundertruck EV пропонує ряд інноваційних рішень.

Він може заряджатися від сонячного світла за рахунок величезної панелі на даху, але основною фішкою стала можливість прикріпити два додаткових колеса і додатковий акумулятор до задньої частини автомобіля.

Розробники концепту забезпечили його акумуляторною батареєю на 180 кВч. Це дозволяє йому проїхати на одній зарядці близько 644 кілометрів. Двомоторна Трансмісія розвиває потужність в 800 кінських сил, завдяки чому автомобіль здатний розігнатися з 0 до 100 км/год за 3,5 секунди. І це при вазі в 2776 кілограмів.

Читайте також:  Автопілот Tesla знову подорожчає

Застосувавши розширювальний модуль, що складається з додаткової акумуляторної батареї на 30 кВт і двох коліс, можна збільшити дальність ходу до 900 кілометрів. За запевненнями авторів проекту, приєднання і від’єднання відбувається максимально легко і зручно.

Thundertruck EV

Електромобіль оснащений набором розкладаються сонячних батарей, які допоможуть транспортному засобу підзарядитися, а також створять тінь при виїзді на природу в жаркий день.

У дизайні автомобіля є гострі кути і прямі лінії, через що він віддалено нагадує Cybertruck від Tesla. Це концепт, тому про серійне виробництво даної моделі мова поки не йде.