Авто

Tesla заблокує доступ до відеоігор під час руху

tesla model s

Національне управління з безпеки руху США (NHTSA) оголосило про те, що Tesla погодилася повністю заблокувати доступ до відеоігор під час руху електрокара після того, як відомство ініціювало розслідування щодо функції Passenger Play.

Представник регулятора Люсія Санчез заявила, що закон про безпеку транспортних засобів забороняє виробникам продавати автомобілі з дефектами, які представляють собою необгрунтований ризик для безпеки, в тому числі відволікає водіїв від водіння.

Читайте також:  Відео: GMC готує електричну версію пікапа Sierra

Буквально пару днів тому Національне управління з безпеки руху США (NHTSA) ініціювало розслідування, яке стосується близько 580 тисяч електромобілів Tesla, випущених з 2017 року по теперішній час.

Приводом послужили скарги водіїв на відеоігри, які з недавніх пір стали доступні в тому числі під час руху електрокара. На думку влади, ця функція може відволікати водіїв, що збільшує ризик потрапляння в аварію.

Крім того, мультимедійна система не заважає грати і водієві — перед початком гри на екрані з’являється лише прохання підтвердити, що гру запускає пасажир, проте за фактом, зрозуміло, ніщо не заважає натиснути віртуальну кнопку і самому водієві.

Читайте також:  BMW показала, як працює "кермо майбутнього"

Як повідомляє агентство Associated Press, в результаті Tesla все-таки піде назустріч відомству і розробить оновлення програмного забезпечення, яке заблокує доступ до відеоігор, поки електрокар знаходиться в русі.

Поки невідомо, чи зажадає NHTSA оголошення відкликаний кампанії для установки апдейта або софт буде оновлений дистанційно — «по повітрю». Функція Passenger Play з’явилася в Теслах з недавнім оновленням. На вибір запропоновано кілька ігор-пасьянс, симулятор і стратегія.