Технології

20 цитат відомих людей про технології

У 1977 році Кен Олсон, президент компанії DEC, яка займалася випуском мейнфреймів, заявив, що не існує жодної причини, з якої хто-небудь захотів би тримати комп’ютер у себе вдома. Однак, як ми бачимо, його пророцтво не збулося.

Технологічний прогрес повністю змінив світ, нас і наше сприйняття світу. Якщо раніше ми дивилися на світ з широко розкритими очима, то сьогодні все сприйняття йде через гаджети.

Завдяки технологіям світ став ще ближче. Ми можемо відправитися на узбережжя Австралії, не встаючи з дивана (наприклад, через Google Earth). Або можемо вчити іспанську мову, а нашим викладачем буде якийсь Пабло з Мадрида (спасибі, Skype). Ми вже не пам’ятаємо, коли останнім часом дивилися фільм і чекали рекламу, щоб сходити на кухню за новою порцією попкорна. Зараз кнопка “пауза” і перемотування вирішують все.

Нам вже не зрозуміти, як вести звітність на папері, якщо є прекрасні програми для обробки фінансової звітності. А співробітникам нема чого звітувати про виконану роботу – вся статистика збирається у фоновому режимі.

Але для підприємців технології – це не тільки складова частина побуту, це інструмент, який допомагає заробляти гроші. Вашій увазі цитати відомих підприємців про технології:

 1. “Я вірю, що інженери врятують світ” – Джей Лено, американський телеведучий і письменник.
 2. “Технологія – це те, чого не було, коли ви народилися” – Алан Кей, вчений, творець об’єктно-орієнтованого програмування.
 3. “Інтернет був зроблений так добре, що багато хто думає про нього як про натуральний ресурс начебто Тихого океану, а не як про щось, що зроблено людиною. Коли востаннє технологія такого масштабу працювала без помилок? У порівнянні з цим веб – це жарт. Веб робили любителі “- Алан Кей, вчений, творець об’єктно-орієнтованого програмування.
 4. “Давайте розглянемо приклад технології автомобіля без водія. Ідея з’явилася ще в 1990-х. Перший прототип був представлений в 2004 році, десять років тому. Але тільки зараз, через 20 років від появи ідеї, технологія починає виходити на ринок, і більшість з нас все ще не має подібного авто. Іншими словами, процес появи нових технологій займає набагато більше часу, ніж багато хто думає “- Ерік Шмідт, голова ради директорів компанії Google.
 5. “Для мене головне – це роль технології, її зв’язок з людським капіталом та людським потенціалом. Технології дають можливість робити великі речі. Ви повинні бути оптимістично налаштовані щодо того, що технологія може зробити в руках людини” – Сатья Надела, головний виконавчий директор корпорації Microsoft.
 6. “Ми повинні знайти баланс між недоторканністю приватного життя і використанням даних в рамках громадської безпеки. Інтернет є одним з найбільших глобальних продуктів. Якщо ми знищимо його, ми знищуємо багато чого з нашого економічного майбутнього” – Сатья Наделла, головний виконавчий директор корпорації Microsoft.
 7. “Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові. Ідея чогось, чого раніше не існувало, але одного разу буде винайдено, може змінити все. І ця діяльність, як правило, не дуже добре підтримується “- Натан Мірволд, генеральний директор Intellectual Ventures
 8. “Технології, насправді, про людей, а не про апаратне або програмне забезпечення” – Роберт Вейд, голова департаменту технологічного розвитку Khemeia Consulting.
 9. “Комп’ютери як бікіні. Вони рятують людей від безлічі здогадок” – Сем Юінг, американський бейсболіст.
 10. “Технологія має термін придатності як у банана” – Скотт Макнілі, колишній генеральний директор Sun Microsystems і нинішній глава Wayin.
 11. “Ніколи не довіряй комп’ютеру, який ти не можеш викинути у вікно” – Стів Возняк, співзасновник компанії Apple.
 12. “Просто тому, що щось не працює не так, як ви планували, не означає, що воно марно” – Томас Едісон, американський винахідник і підприємець.
 13. “Усі найбільш значимі технологічні винаходи створені людиною – літак, автомобіль, комп’ютер – це трохи говорить про його інтелект, але більше про його ліню” – Марк Кеннеді, письменник.
 14. “Комп’ютери марні. Вони всього лише можуть давати вам відповіді” – Пабло Пікассо.
 15. “Програмування сьогодні – це гонка між розробниками програмного забезпечення, які прагнуть побудувати великі і володіючі захистом від дурня програми і Всесвіту, що породжує все більших і якісних дурнів. Поки Всесвіт перемагає” – Річ Кук, американський бейсболіст.
 16. “Якби автомобіль слідував того ж циклу розвитку, що й комп’ютер, то Rolls-Royce коштував би сьогодні $ 100, спалював галон на мільйон миль і вибухав один раз на рік, вбиваючи всіх всередині” – Марк Стівенс, американський ІТ-журналіст.
 17. “Технології не є відображенням світу, а способом управління реальністю. Нігілізм технологій полягає не тільки в тому, що вони є найбільш досконалим вираженням волі до влади … а також у тому, що їм не вистачає сенсу” – Октавіо Пас, мексиканський публіцист.
 18. “Технології можуть зробити життя простішим, можуть дозволити людям зв’язуватися з іншими людьми, чого вони не могли б зробити інакше. Ви можете мати дитину з вродженим дефектом і бути в змозі зв’язатися з іншими батьками і групами підтримки, отримати медичну інформацію, останні експериментальні препарати. Все це може глибоко змінити життя. І я не применшую. Але це неправильно думати, що щось покликане змінити все. Для того щоб речі були важливими, вони не повинні обов’язково міняти світ “- Стів Джобс, засновник компанії Apple.
 19. “Комп’ютер виконує дуже прості операції – бере число, додає до іншого числа, порівнює результат з третім числом – але виконує їх зі швидкістю, скажімо, 1000 000 в секунду. На швидкості 1000 000 операцій в секунду результати більше нагадують магію” – Стів Джобс, засновник компанії Apple.
 20. “Дуже добре, сходіть в один з цих бізнес-центрів Infosys в Бангалорі, але просто заодно пройдіть ще милі три і подивіться на людину, яка живе без туалету і водопроводу … Світ не плоский – і ПК в ієрархії людських потреб навіть немає на перших п’яти ступенях “- Білл Гейтс, засновник корпорації Microsoft.
 21. “Технології – це всього лише інструмент” – Білл Гейтс, засновник корпорації Microsoft.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *