Авто

Електрокари Tesla тепер можна використовувати як мегафони

Tesla Megaphone

Компанія Tesla традиційно освіжила електрокари до свят, випустивши велике оновлення програмного забезпечення під назвою holiday update. Крім вбудованого додатка TikTok, змін в інтерфейсі та інших розважальних “фішок”, разом з ним з’явилася незвичайна функція Megaphone. Як ясно з назви, з її допомогою електрокари можна використовувати як мегафони: Tesla буде голосно транслювати зовні все сказане в салоні.

Функція Megaphone дісталася тільки новим моделям Tesla, випущеним в 2019 році або пізніше. Це пояснюється тим, що два роки тому компанія почала оснащувати електромобілі зовнішнім спікером, покликаним давати звукове попередження пішоходам на низьких швидкостях.

Читайте також:  Mercedes-Benz розкрив дату дебюту електрокара із запасом ходу 1000 кілометрів

Раніше колонка навчилася відлякувати викрадачів токатою і фугою Баха в ре мінорі (в тому числі в метал-обробці), а з торішнім святковим оновленням по Tesla представила функцію Boombox, що дозволяє програвати через спікер заздалегідь записані звуки.

Тепер же можливості пристрою знову розширилися: як обіцяв глава Tesla Ілон Маск ще в 2020 році, електрокари тепер можуть спілкуватися з оточуючими – правда, поки не самі, а за допомогою людей, які знаходяться в салоні. Судячи з відео, на якому власник Tesla демонструє роботу нового «мегафона», система злегка змінює звучання голосу, накладаючи ефект.

Раніше Tesla додала можливість грати у відеоігри на планшеті мультимедійної системи. На вибір запропоновані кілька ігор: картковий пасьянс, симулятор винищувача і військова стратегія.

Читайте також:  Німець проїхав півтора мільйони кілометрів на Tesla Model S

Функція швидко привернула увагу влади, так як система дозволяє водієві грати прямо під час руху – ніякого захисту від цього, крім попередження, не передбачено. Зараз Національне управління безпекою руху на трасах США (NHTSA) проводить перевірку, яка охоплює 580 тисяч електромобілів.

Джерело: Electrek