Технології

Названа ціна заміни дисплея Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Колекцію інсайдерських публікацій про майбутню новинку Samsung поповнила коротка фотосесія, присвячена заміні екрану смартфона. Джерело, що розмістило знімки в мережі, також поділився даними про вартість запасної частини для флагманського пристрою – вона безумовно не буде бюджетною.

За даними джерела, ціна оригінального комплекту для заміни екрану смартфона в зборі без урахування вартості роботи складе €185. При цьому дисплейний модуль без рамки обійдеться замовнику дешевше – він буде коштувати €119.

Поки невідомо, чи з’являться зазначені запчастини у вільному продажу, або мова про прайс-лист для сервісних центрів. На опублікованих інсайдерами зображеннях також видно внутрішню конструкцію гаджета.

Читайте також:  Слух: Apple все ж таки випустить бездротову зарядку для декількох гаджетів

Анонс Samsung Galaxy S21 FE, за чутками, відбудеться 11 січня 2021 року. З попередніх витоків відомо, що новинка буде побудована на базі процесора Snapdragon 888 або Exynos 2100 в залежності від регіону продажів.

Крім того, смартфону приписують акумулятор на 4500 мАг і потрійну камеру з датчиками на 12, 12 і 8 Мп з триразовим оптичним зумом. Сама компанія Samsung поки не оголошувала терміни виходу пристрою на ринок і його роздрібну ціну.