Технології

У WhatsApp стане зручніше дзвонити та реагувати на повідомлення

WhatsApp

Інсайдерський ресурс WABetaInfo опублікував нові подробиці про підготовлювані нововведення мобільної версії популярного месенджера. Зміни торкнуться як інтерфейсу голосових викликів, так і групових чатів, користувачі яких отримають одну з фішок соціальних мереж.

За даними джерела, оновлений інтерфейс екрану дзвінків по WhatsApp (на скріншоті праворуч) більш раціонально використовує площу дисплея смартфона. Нижній ряд кнопок залишиться незмінним, при цьому у верхній частині екрану ім’я контакту і його номер змістяться ближче до центру разом з таймером дзвінка, а також змінять білий шрифт на більш помітний зелений.

WhatsApp

Крім того, в месенджері з’явиться можливість залишати реакції до повідомлень в групових чатах за аналогією з соціальною мережею Facebook. Ще одним нововведенням стане функція видалення окремих повідомлень адміністратором групи. На місці віддаленого тексту буде з’являтися відповідне повідомлення.

Читайте також:  Названо найпопулярніші смайлики 2021 року

Представлені вище скріншоти зроблені на iPhone, але, як запевняє джерело, оновлений месенджер із зазначеними можливостями буде доступний і на Android-пристроях. Імовірно на вихід релізної версії месенджера з оновленим інтерфейсом розділу» дзвінки ” у WhatsApp може піти від декількох тижнів до декількох місяців.