Авто

General Motors переведе на електротягу класичні автомобілі, пасажирський, морський та навіть технічний транспорт

General Motors

Концерн General Motors оголосив про нову стратегію електрифікації, яка крім розробки нових електрокарів торкнеться морський і Аеропортовий транспорт, а також старі машини, що працюють на двигунах внутрішнього згоряння. На думку представників компанії, розвиток власних “зелених технологій” дозволить корпорації вийти далеко за межі автомобільного ринку.

Перша концепція, запропонована GM, отримала назву eCrate. Вона має на увазі переклад на електротягу класичних автомобілів, що працюють на ДВС. Фахівці вже успішно випробували технологію на Chevrolet El Camino 1972 року, спорткарі COPO Camaro, а також пікапі C‑10 1962 року випуску та інших моделях Chevrolet.

Читайте також:  Американці навчилися запускати крилаті ракети з транспортних літаків

Крім того, компанія планує адаптувати батарейну тягу на промисловому і дорожньому транспорті, а також для аеропортових наземних машин.

Зокрема, фахівці збираються електрифікувати багажні тягачі, пасажирські мікроавтобуси та навантажувачі.

 General Motors

Ще одним напрямком розвитку “зелених технологій” концерн бачить у застосуванні електричних технологій на водному транспорті та морських суднах.

У цій галузі інженери планують співпрацювати з американською фірмою Pure Watercraft, яка спеціалізується на розробці плавальних засобів на електротязі. На думку представників GM, до 2030 року потенційний ринок для електрифікації досягне 20 мільярдів доларів.

У середині грудня уряд США представив план, який передбачає встановлення 500 000 зарядних станцій для електромобілів по всій країні. На розвиток доступного середовища для “зеленого транспорту” фахівці витратять 7,5 мільярда доларів.

Читайте також:  Стали відомі українські ціни та комплектації нового Lexus LX

Джерело: General Motors