Авто

Програма Direct Connection зробить Dodge Challenger ще потужнішою

Direct Connection dodge Challenger SRT

Відділення Mopar представило ексклюзивний каталог запчастин для моделей Dodge під назвою Direct Connection. До нього увійшли деталі для тюнінгу стандартних Challenger, кит-комплекти для Challenger SRT Hellcat, SRT Hellcat Redeye і драгстера Challenger Mopar Drag Pak, а також крейтові мотори, в тому числі семилітровий Hellephant з віддачею 1014 кінських сил і 1288 Нм крутного моменту, призначений для установки в автомобілі, випущені до 1976 року.

Приймати замовлення на запчастини Direct Connection (в 70-х так називалося відділення Chrysler Corporation, пізніше перейменоване в Mopar Performance Parts) почнуть в першому кварталі 2022 року.

Читайте також:  Лідар нового покоління навчили вимірювати щільність крапель дощу

Для цього навіть запустять ексклюзивну дилерську мережу Dodge Power Brokers. Зараз у переліку більше 200 деталей, серед яких є, наприклад, пакети підвищення потужності для Challenger SRT Hellcat і SRT Hellcat Redeye. Набір Stage II Kit вичавить з стокового мотора “червоноокого” 897 сил і 1067 Нм моменту (було 808 К.С. і 958 Нм), але потягне за собою установку Pre-stage Kit і Stage I Kit. Однак після цього маслкар обійде по віддачі і SRT Hellcat Redeye Widebody Jailbreak, і «Демона”.

Для Challenger SRT Hellcat можна буде замовити кит Stage I зі шківом від Hellephant, блоком управління двигуном з новими калібруваннями і низькотемпературним термостатом. З ним потужність скакне з 727 сил і 881 Нм моменту до 768 сил і 944 Нм моменту.

Читайте також:  Електричний ретробайк ручного складання зі знімною АКБ коштує $6600

Також в каталозі є компоненти для апгрейда інших серійних “Челленджерів”: головки блоку циліндрів від Hellcat Redeye, посилені 41-шліцьові Півосі, приводні вали, диференціал, гідротрансформатор, поршень і шток в зборі від SRT Demon і багато іншого. Окремим рядком йдуть деталі для заводського драгстера Challenger Mopar Drag Pak.

Це компресорний двигун HEMI V8 5.8, відповідний техрегламенту класу NHRA Factory Stock, композитні сидіння, комплекти коліс, Підвіска з регульованими верхніми важелями, Паливна система Aeromotive, елементи кузова і салону.

Нарешті, в каталог включені і п’ять найпопулярніших крейтових моторів об’ємом від 5,7 до семи літрів. Агрегати підходять для установки в автомобілі, випущені до 1976 року, і покриваються трирічною гарантією (100 тисяч миль, або 160 900 кілометрів). Ну а яких результатів можна досягти за допомогою Direct Connection, Dodge показав на прикладі прототипу DC 170.