Наука

Виявилося, що освітлення може впливати на смак їжі

Їжа

Новорічне меню добре знайоме всім! Але що робить їжу на свята такою смачною? Як з’ясували вчені зі США, вся річ у освітленні…

Дослідження проводилося університетом Мюррей, США. В ході трьох експериментів вчені проводили сеанси з різною їжею для 300 учасників. У перших двох експериментах добровольці під час їжі були або в темних окулярах, або в окулярах з прозорими лінзами. Затемнені окуляри служили “маніпуляцією візуального введення” для імітації приглушеного освітлення, що зустрічається в ресторанах.

Читайте також:  Вчені створили «невидимий» матеріал із напівпровідника

Також під час експериментів учасники їли різну їжу. Під час першого досвіду їм пропонували з’їсти шматочок шоколаду, перш ніж оцінити його смак за семибальною шкалою. У другому експерименті учасники їли закуски, які мали солодкий або солоний смак і розрізнялися за текстурою і консистенції (родзинки, печиво, сир, чіпси), вони також оцінили їх смак за семибальною шкалою.

У третьому експерименті метод був змінений. Дослідники змінили яскравість в кімнаті замість того, щоб давати окуляри учасникам. Добровольцем давали простий солоний попкорн, який діяв як “проста їжа” (солона), і бутерброд з арахісовим маслом і желе, який служив «складною їжею» (солодкий і солоний).

Читайте також:  NASA опублікувало відео рідкісного повного сонячного затемнення

Так вчені виявили, що смакові відчуття були більш приємними, коли люди їли в сонцезахисних окулярах. Однак коли добровольці пробували їжу в слабо освітленій кімнаті, вони оцінювали смак більш “насиченим”.

Однак є одне»але”. Як відзначають вчені, цей ефект був помічений лише для простої їжі. Коли їжа мала складний смак, наприклад, солодкий і солоний відразу, учасники не бачили смакових відмінностей.

Зараз автори роботи хочуть провести аналогічний експеримент з кислою і гіркою їжею.