Технології

Xiaomi 12 отримав понад 210 000 попередніх замовлень всього за добу

Xiaomi

Xiaomi ще не випустила новий флагман у продаж, але смартфон вже викликав ажіотаж у покупців. Відразу кілька популярних китайських ритейлерів розкрили інформацію про кількість заброньованих пристроїв-цифра виявилася значною.

Всього за 24 години після відкриття попередніх замовлень Xiaomi 12 забронювали більше 18 000 разів на майданчику Tmall і понад 80 000 на сайті JD.com.

Xiaomi 12

Просунута модифікація апарату з приставкою Pro може похвалитися ще більшими цифрами: 21 000 і 92 000 одиниць відповідно. Відомо, що обидві моделі будуть оснащуватися OLED-дисплеєм і флагманським процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1.

Читайте також:  Влада Дубая першою у світі повністю відмовилася від паперових документів

Базовій версії приписують підтримку 67-ватної швидкої зарядки, а Pro-модифікація гаджета імовірно обзаведеться 120-ватним блоком живлення 120 Вт. Раніше засновник компанії Лей Цзюнь заявив, що починаючи з серії Xiaomi 12, фірмові смартфони за якістю виготовлення, дизайну і функціональності будуть порівнянні з пристроями Apple.

Крім того, гаджети отримають новітню версію фірмової оболонки MIUI з коробки. Презентація Xiaomi 12 відбудеться 28 грудня.