Технології

Слух: Samsung відмовиться від Android на смартфонах

Google Fuchsia

Згідно зі звітами інсайдерів, Samsung зацікавлена в перекладі своїх мобільних пристроїв з Android на Fuchsia OS-експериментальну операційку Google. Крім того, були названі і можливі терміни подібної міграції.

Інформацією поділився інсайдер Дохен Кім, а пізніше її підтвердив і авторитетний блогер Ice Universe. За попередньою оцінкою, перехід на операційну систему Fuchsia OS Samsung буде потрібно кілька років. В якості одного з ключових переваг системи на базі мікроядра, над якою Google працює ще з травня 2016 року, інсайдери виділяють легку процедуру оновлення.

Ще в 2018 році видання Bloomberg відзначало, що Google і сама зацікавлена в перекладі своїх пристроїв, включаючи лінійку Pixel, на Fuchsia OS. Ця процедура, за оцінкою експертів, повинна була зайняти не більше п’яти років, а відправною точкою для міграції імовірно стане запуск серії пристроїв сегмента Інтернету речей.

Читайте також:  У YouTube Premium з'явилася нова корисна функція

Натякає на активну розробку ОС і публікація софтмейкером відразу декількох вакансій, а також створення нової команди Fuchsia Devices для розробки пристроїв, які будуть працювати під управлінням фірмової прошивки. Відомо, що кілька років тому використання цієї операційки розглядала і HUAWEI, але в підсумку випустила власну Harmony OS.