Авто

Дизайн електричних Bentley розкриють на лімітованому купе із ДВС

Bentley Mulliner Bacalar

Британське видання Autocar ексклюзивно розповіло про наступну, після родстера Bacalar, самостійну модель ательє Bentley Mulliner. Нею стане дводверка на базі Continental GT Speed, з абсолютно новим кузовом, двигуном W12 6.0, винятковими можливостями персоналізації і ще більш високою ціною.

Імовірно, коштувати машина буде 1,5–2 мільйони фунтів стерлінгів (147,4-196,5 мільйона рублів), що зробить її найдорожчим новим Bentley в історії. Тираж купе обмежать 25 екземплярами, а його дизайн в деякому роді передбачатиме вигляд майбутніх електрокарів марки.

Читайте також:  Кросовер BMW X5 випускатимуть у Китаї

З 2020 року робота ательє Mulliner розділена на три напрямки. Це реставрація і перевипуск класичних моделей (Classic), створення спецверсій серійних Bentley (Collections) і розробка повністю оригінальних машин (Coachbuilt). Первісток програми Coachbuilt-родстер Bentley Mulliner Bacalar.

Він дебютував навесні минулого року і використовує шасі кабріолета Continental GTC, але на цьому схожість між машинами закінчується. У “Бакалара” (родстер названий на честь озера на мексиканському півострові Юкатан) оригінальний кузов в стилі концепту EXP 100 GT, Розширена на 20 міліметрів задня колія і змінений салон.

Рівень обробки баркетти відповідає тиражу (12 штук) і ціною (1,5 мільйона фунтів стерлінгів). Покупці можуть вибирати будь-які види шкіри, замші та твіду, експериментувати з кольором, прострочкою і, зрозуміло, дерев’яним шпоном.

Читайте також:  Tesla готує великий апгрейд двох електрокарів у 2022-му

Мабуть, самий незвичайний варіант з каталогу Mulliner-деревина Riverwood віком 5000 років, витягнута з торф’яних боліт в Східній Англії. Палітра кузовних фарб “Бакалара” включає пігмент з покритими оксидом заліза мікроскопічними пластинками діоксиду кремнію, отриманими з золи рисового лушпиння, — вони надають кузову особливий блиск.

У такому ж ключі зроблять і другу модель лінійки Coachbuilt. Основою поки безіменного проекту стане купе Continental GT Speed, а значить, в рух машину буде приводити бітурбомотор W12 6.0 потужністю 659 кінських сил і 900 Нм крутного моменту, пов’язаний зі скорострільним восьмиступінчастим «роботом» і повнопривідною трансмісією.

Знову будуть і повністю оригінальний кузов, причому в Autocar вважають, що дизайн дводверки буде натякати на вигляд майбутніх електромобілів Bentley, і недоступні серійним моделям можливості «індпошиву».

Читайте також:  Електрокар Hyundai Ioniq 5 став автомобілем року у Німеччині

На неофіційних рендерах автомобіль виглядає агресивніше початкового, хоча зв’язок з EXP 100 GT простежується і тут. При цьому ззаду гранд-турер до болю нагадує Ferrari Roma. Тираж нібито збільшать до 25 примірників (всі «Бакалари» були продані ще до прем’єри), а початкову ціну встановлять в проміжку 1,5–2 мільйони фунтів стерлінгів, що зробить купе найдорожчим новим Bentley в історії. За дизайн двухдверки відповідатиме Андреас Міндт. Він прийшов в компанію в січні 2021 року, а до цього шість років пропрацював в Audi.

Джерело: Autocar