Авто

Ford Mustang Mach-E оновився і став далекобійним

Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E переступив в новий, 2022 модельний рік: для моделі підготували оновлення, а саме збільшили запас ходу на одній зарядці — надбавка склала від 1,0 до 7,3 відсотка в залежності від ємності акумулятора і модифікації.

У процентному відношенні більше інших “виграла” одна з молодших версій Select SR RWD, яка тепер проїжджає без підзарядки майже 400 кілометрів замість колишніх 370. Ще одним нововведенням стала поява виконання California Route 1 ER AWD з запасом ходу в 502 кілометри.

Читайте також:  Названо найбезпечніший автомобіль 2021 року

Наростити запас ходу електрокара вдалося за рахунок збільшення використовуваної ємності батареї без внесення змін в конструкцію. Наприклад, на версію Standard Range встановлюється акумулятор ємністю 75,7 кіловат-години, при цьому раніше використовувати можна було тільки 68 кіловат-годин, а тепер цю планку підняли до 70 кіловат-годин. Те ж сталося і з Mustang Mach-E Extended Range: при номінальній ємності акумулятора в 98,8 кіловат-години використовується 91 кіловат-годину замість колишніх 88.

За даними автовиробника, тепер Ford Mustang Mach-E в залежності від версії проїжджає без підзарядки 360-505 кілометрів проти 338-483 кілометрів раніше. Розрахунок проводився за прийнятим в США циклу EPA, але виміри проводили фахівці Ford, а не незалежні експерти.

Читайте також:  Mercedes-Benz оголосив про рекордні продажі «Геліків» та «Майбахів»

Паспортні дані не помінялися лише у двох модифікацій Ford Mustang Mach-E, GT і GT Performance: як і раніше, їх запас ходу становить 434 і 418 кілометрів відповідно.

В даний час Mustang Mach-E оцінюється на американському ринку в 43,9–68 тисяч доларів, що в перерахунку на рублі становить 3,2–5 мільйонів.

Джерело: Ford