Технології

Google втратила перше місце у рейтингу відвідуваності

Комп'ютер

Хостинг-провайдер Cloudflare опублікував статистику глобальної відвідуваності сайтів за підсумками 2021-го. Цього року пошуковик Google був вперше за довгий час “посунутий” з першого місця, яке у нього відвоював популярний відеосервіс.

Ще рік платформа коротких відео TikTok, займала лише сьому сходинку, але в 2021-му зуміла пробитися на вершину списку. Вперше обійти конкурента їй вдалося 17 лютого.

Потім пошукова система повернула собі топову позицію, але вже з 10 серпня 2021 року TikTok залишається беззмінним лідером глобального рейтингу найбільш відвідуваних сайтів.

Читайте також:  LG показала прозорі та гнучкі дисплеї нового покоління

Рейтинг сайтів

Тимчасово займати перше місце в році, що минає вдавалося і відеосервісу YouTube-але тільки в дні фіналу чемпіонату США з американського футболу. Соціальна мережа Facebook стабільно знаходиться на третьому рядку рейтингу, короткочасно змістившись на четверту лише в жовтні.

Аналітики відзначають, що пошуковик Google був лідером за кількістю унікальних відвідувачів всі останні 10 років, тому випадок з TikTok можна вважати безпрецедентним.