Технології

DuckDuckGo розробляє браузер для приватного веб-серфінгу

DuckDuckGo

Пошуковик DuckDuckGo оголосив про розробку однойменного десктопного браузера, фішкою якого стане високий рівень конфіденційності. Він орієнтований на тих користувачів, які приділяють велику увагу запобіганню відстеження своїх дій в Інтернеті.

Генеральний директор DuckDuckGo Габріель Вайнберг зазначив, що розробники представлять, по суті, повноцінний аналог фірмового мобільного браузера зі спеціальною кнопкою, натискання на яку тут же стирає всю історію переглядів, а також збережені даних і закладки.

Крім того, десктопна версія програми отримає акуратний інтерфейс і «порядок, яким не можуть похвалитися інші браузери».

Читайте також:  Microsoft «прокачає» віджети у Windows 11 новим патчем

За словами Вайнберга, ранні тести показали, що DuckDuckGo працює помітно швидше Google Chrome. Для створення браузера розробники використовували інтерфейси рендеринга, що надаються самої ОС, буквально написавши додаток з нуля, а не грунтуючись на готовому движку, розробленому сторонньою командою.

Зараз версія DuckDuckGo для macOS знаходиться в стадії закритого тестування. Крім того, найближчим часом очікується вихід браузера і для платформи Windows, але точні терміни появи загальнодоступної версії додатка розробниками поки не оголошені.