Технології

Названі важливі особливості iPhone 14 та iPhone 15

iPhone 14 Max

За даними галузевого аналітика Мін-Чі Куо, Apple планує значно поліпшити основні камери iPhone наступних поколінь. У своєму звіті Інсайдер навів деякі характеристики майбутніх новинок, а також назвав терміни їх виходу на ринок.

Згідно з джерелом, iPhone 14, презентація якого очікується восени 2022-го, буде оснащуватися 48-мегапіксельною основною камерою. Для порівняння, в iPhone 13 використовуються сенсори з максимальною роздільною здатністю 12 Мп.

У 2023 році американська компанія випустить свій перший смартфон, основна камера якого отримає перископний модуль з просунутими можливостями оптичного зуму.

Читайте також:  Xiaomi підтвердила дату презентації MIUI 13 та смарт-годинника Watch 1S

В iPhone 14 також буде реалізована підтримка запису відео в дозволі 8к.крім того, Apple може підвищити чутливість матриці основного датчика, що позитивно позначиться на зйомці в умовах недостатньої освітленості.

При цьому аналітик Джефф Пу зазначає, що 48-мегапіксельний датчик з’явиться тільки в моделі iPhone 14 Pro, в той час як базові версії смартфона будуть як і раніше поставлятися з 12-мегапіксельними сенсорами.