Технології

Українці почали активно переходити на 4G-смартфони з великими екранами

Смартфони

Користувачі Vodafone Україна найрідше міняли телефони Apple.

Протягом липня-вересня цього року користувачі “ВФ Україна” (Vodafone) при виборі нового смартфона виходили з двох переважаючих характеристик. Новий гаджет обов’язково повинен підтримувати “четверте покоління” мобільного зв’язку”. А діагональ екрану бажано побільше – понад 6 дюймів.

У першому випадку 99% всіх нових пристроїв могли підключатися до 4G-інтернету. А тенденція до “великого екрану” зросла з 58% у другому кварталі до 69% – за підсумками третього.

Читайте також:  Nokia представила доступні 4K-телевізори і телеприставку на Android 10

Серед майже 20-мільйонної клієнтської бази Vodafone Україна найрідше міняли марку виробника фанати Apple. Ті, хто вже володів iPhone, в 71% випадків теж купували собі смартфон з логотипом надкушеного яблука. В середньому представники цієї категорії не розлучалися зі своїми “айфонами” по два роки-найдовше, якщо порівнювати з іншими виробниками.

За друге місце в перевагах абонентів “ВФ Україна” боролися між собою Samsung і Xiaomi. Приблизно половина тих, хто раніше володів смартфонами зазначених марок, купували собі новинки цих вендорів. Міняли вони свої мобільні гаджети кожні півтора року.

Трійку “призерів” замкнула китайська Huawei. Третина користувачів смартфонів цього бренду віддавали йому перевагу при покупці нового. А оновити “трубку” вирішувалися в середньому через 1,4 року.

Читайте також:  Toyota розповіла про космічний всюдихід для підкорення Місяця і Марса

Зазначені дані компанія отримала на основі щоквартального звіту з власного роздробу Vodafone Retail. Аналітики оператора підготували дослідження на основі даних про продаж в своїх 240 магазинах в 70 містах країни. А також використовували Big Data мобільної мережі, яка обслуговує 19,8 абонентів.

Джерело: UBR

Залишити коментар