Статті

VARUS: популярні товари з доставлянням додому

Varus

З приходом холодів хочеться якомога менше часу проводити на вулиці. Ожеледиця, регулярні дощі та мокрий сніг – не ті радощі, які б хотілося отримувати від спілкування з природою. Більшість людей у цей період намагаються перекласти обв’язки з наповнення холодильника гарними й корисними продуктами на плечі професіоналів, тому покупка продуктів онлайн збільшує обсяги.

Мережа супермаркетів VARUS також пропонує своїм клієнтам здійснювати покупки дистанційно, тим більше, що такий спосіб поповнення запасів має досить багато переваг. В онлайн-магазині цієї мережі ви можете придбати не тільки харчі, а й дитячі товари, побутову хімію, корма для тварин та багато іншого. Також ви можете купити цигарки та алкогольну продукцію, але перед тим як віддати замовлення кур’єр обов’язково перевірить ваш паспорт.

Читайте також:  Лимитный ордер: что это, преимущества и отличие от рыночного ордера

D:\ЕТХТ\Игорь Бажин\VARUS\4.jpg

Чому поповнювати запаси у холодильнику краще онлайн

Купувати товари через інтернет досить зручно. На такий спосіб витрачається не більш як 15-20 хвилин, у той час, як традиційне відвідування магазину забере набагато більше часу. Крім того, ви можете замовити товари у необхідній кількості, не думаючи про те, яким чином доправити все це додому. Максимальна вага замовлення в онлайн-супермаркеті VARUS не має перевищувати 100 кг – зазвичай цього досить навіть для великого замовлення.

Ті, хто хоча б раз замовляв продукти онлайн, змогли оцінити й інші переваги:

  • На вибір товарів можна витратити скільки завгодно часу, та змінювати асортимент у кошику за потребою, якщо загальна вартість замовлення перевищить ту, що ви запланували.

  • В онлайн-супермаркеті діють такі ж самі акційні пропозиції, що й у звичайному магазині – це неабиякий спосіб зекономити пристойну суму. До того ж можна використати картку лояльності, що досить вигідно.

  • Час приїзду кур’єра можна визначити заздалегідь, тому вам не доведеться хвилюватись, що ви не зможете прийняти замовлення.

  • Онлайн-закупівлі дозволяють чимало зекономити – ви маєте можливість обирати товари за списком, не відволікаючись на непотрібні дрібниці, яскраво оформлені вітрини й таке інше. Спонтанних покупок в такому разі буде набагато менше.

  • Доєднавшись до електронної розсилки та груп у соцмережах, ви можете заздалегідь дізнаватися про всі акції та брати участь у розіграшах промокодів на знижку.

Читайте також:  Как искать работу в Нью-Йорке русскоязычным: самые популярные способы

Купуючи онлайн, ви можете замовити товари не тільки для себе, але й для родичів поважного віку, що не в змозі самостійно дістатися магазину. Зробити замовлення можна навіть в іншому місті, головне, щоб там був присутній супермаркет VARUS.

*На правах реклами