Технології

Слух: Apple випустить гігантський iPad для дому

Apple

Авторитетний інсайдер Марк Гурман з Bloomberg поділився новими подробицями щодо планів Apple на наступний рік. За його словами, компанія збирається випустити абсолютно новий планшетний комп’ютер, призначений для домашнього використання.

Марк Гурман впевнений, що в наступному році Apple може представити iPad з величезним 15-дюймовим дисплеєм. Передбачається, що це буде переважно домашній пристрій для управління всілякими розумними гаджетами.

Крім того, він буде служити в якості розумної колонки. Тому він повинен бути товщі існуючих моделей, щоб всередині у нього помістилися більш потужні динаміки. Очікується також можливість кріплення на стіну.

Читайте також:  Китайський супутник встановив рекорд швидкості сканування Землі

Припущення журналіста засноване на даних дослідницької компанії Consumer Intelligence Research Partners (CIRP), згідно з якими Apple займає всього 5% ринку розумних колонок.

Беззаперечним лідером в цій області залишається Amazon з часткою в 69%, а на другому місці розташовується Google з 25%. Крім того, тільки у Apple Немає так званого розумного дисплея.

Раніше Гурман заявляв, що в 2022-му вийде оновлений звичайний iPad, повністю новий iPad Pro зі зміненим дизайном, а iPad Air повинен отримати OLED-екран.