Технології

Apple відвоювала у Xiaomi ринок носимих пристроїв

Apple Watch Series 7

Дослідницька фірма IDC опублікувала статистику по ринку носяться пристроїв за третій квартал 2021 року. За цей період було відвантажено 138,4 мільйона — на 9,9% більше в порівнянні з минулим роком.

Найбільш швидкозростаючою категорією виявилися навушники (+26,5% від року до року), на частку яких припало 64,7% від загального числа носимої електроніки.

Apple

Якщо в другому кварталі 2021-го Xiaomi змогла вирватися на перше місце, обійшовши Apple та інших конкурентів, то в третьому кварталі її поставки впали на 23,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2020-го.

Читайте також:  Nokia пояснила повільне оновлення смартфонів до Android 11

Поставки “яблучної” компанії за рік також знизилися на 3,6%, але їй все ж вдалося відвантажити більше носяться пристроїв, ніж будь — якій іншій фірмі-39,8 мільйона, або 28,8% від загального числа.

Для порівняння, Samsung, що розташувалася на другому місці, відвантажила тільки 12,7 мільйона гаджетів, зайнявши 9,2% ринку. Xiaomi потрапила на третє місце практично з такими ж показниками.

Apple

Цікаво, що поставки Apple Watch в третьому кварталі впали відразу на 35,3%, але за рахунок великої популярності навушників AirPods і Beats американська компанія все ж змогла зайняти лідируючу позицію. Важливо, що Apple поодинці заробляє 53% грошей від продажів всіх носяться пристроїв в цілому.