Технології

Аналітики розповіли, які соцмережі стануть лідерами у 2022 році

instagram twitter

Аналітична компанія Insider Intelligence опублікувала незвичайний рейтинг популярності соціальних мереж. Замість традиційного підведення підсумків року, що минає вони склали прогноз на 2022-й, проаналізувавши динаміку відвідуваності різних майданчиків.

Світове лідерство в наступному році експерти пророкують Facebook-послугами соціальної мережі, за попередніми підрахунками, будуть користуватися хоча б раз на місяць більше 2,91 мільярда чоловік.

Друге місце приписують Instagram з показником в 1,28 мільярда. Замикає топ — 3 сервіс коротких відео TikTok-у нього, на думку аналітиків, буде не менше 755 мільйонів активних користувачів на місяць.

Читайте також:  Apple відвоювала у Xiaomi ринок носимих пристроїв

Соціальні мережі

Згідно зі статистикою, дітище ByteDance зуміло наростити активну аудиторію на 59,8% в минулому, і ще на 40,8% в поточному році. Очікується, що в 2022-му у TikTok є всі шанси зайняти третю сходинку в світовому рейтингу соціальних мереж.

Раніше популярність майданчика підтвердила і компанія Sensor Tower, відзвітувавши про 3 мільярди завантажень TikTok з AppStore і Google Play спільно з дочірнім додатком Douyin, яке поширюється на території Китаю. При цьому витрати користувачів в соціальній мережі перевищили позначку в 2,5 мільярда доларів, що виводить TikTok на один рівень c Tinder, Netflix, YouTube і Tencent Video.

Читайте також:  Вчені: фітнес-трекери допомагають переважно лише багатим

У звіті Insider Intelligence також вказується, що вже в наступному році соціальними мережами будуть регулярно користуватися не менше 3,57 мільярда чоловік щомісяця, а частка TikTok на глобальному ринку соцмереж до 2024-го може зрости до 25%.