Технології

Названо гаджети Apple, які не отримають нову iOS

Iphone 6s

В середині 2022-го від Apple чекають анонса нових версій прошивок для iPhone і iPad. За даними інсайдерів, свіжі збірки iOS і iPadOS отримають не всі гаджети американської компанії, що оновилися цієї осені — очікується, що список «старичків» в наступному році помітно порідшає.

Як стверджують мережеві джерела, перейти на iOS 16 не зможуть власники смартфонів iPhone 6s / 6s Plus і iPhone SE першого покоління, який дебютував у березні 2016-го.

Крім того, без апдейту імовірно залишаться планшети iPad mini 4, iPad Air 2, iPad 5 і iPad Pro 2015 року випуску. Таким чином, підтримка нових ОС буде припинена відразу для семи пристроїв Apple.

Читайте також:  Названо ключову особливість дисплея iPhone 14 Max

Варто відзначити, що представлений список поки не підтверджений самою компанією і складений лише на основі інсайдерської інформації.

Проте він виглядає правдоподібним, враховуючи традиційний п’ятирічний цикл оновлень фірмових пристроїв. До того ж модель iPhone 6s в цьому році навіть отримала «бонусний» апгрейд прошивки, незважаючи на солідний за мірками смартфонів вік.