Авто

Відео: Kia Sportage з тріском провалив краш-тести

Kia Sportage

Фахівці незалежної організації Latin NCAP, які випробовують автомобілі для латиноамериканського ринку, провели серію краш-тестів Kia Sportage четвертого покоління. У базовій комплектації кросовер обладнаний двома подушками безпеки і антиблокувальною системою гальмування.

За результатами зіткнень з перешкодами, що імітують автомобілі, Sportage визнали небезпечним транспортним засобом. У зв’язку з цим, експерти в черговий раз зажадали від автовиробників підвищувати рівень безпеки моделей для латиноамериканського ринку.

В результаті краш-тестів безпеки Kia Sportage для пішоходів оцінили на 58 відсотків. При аварії водій і передній пасажир кросовера будуть захищені на 48 відсотків.

Читайте також:  Volkswagen анонсував нову "швидку" модель. Її покажуть у лютому

При цьому ризик отримання серйозних травм дітьми при бічному ударі на швидкості 50 кілометрів на годину або при фронтальному зіткненні на швидкості 64 кілометри на годину становить 75 відсотків. Таким чином, незалежні експерти визнали Корейську модель небезпечною.

Генеральний секретар Latin NCAP Алехандро Фурас заявив, що більшість автовиробників випускають на європейські ринки ті ж самі моделі, які доступні в Латинській Америці.

Однак тут машини не отримують того ж базового рівня безпеки. За його словами, життя латиноамериканця так само важливе, як і життя будь-якого іншого клієнта. Тому керівник організації в черговий раз закликав підвищити рівень стандартного оснащення відповідно до світових стандартів.

Читайте також:  Названо найбезпечніший автомобіль 2021 року

Напередодні експерти Latin NCAP провели серію краш-тестів Hyundai Solaris для місцевого ринку. В результаті випробувань корейський седан не заробив жодного бала.

Джерело: LatinNCAP