Технології

Toyota запроваджує платну передплату для своїх автомобілів

Toyota

Впровадження платних підписок стало популярним варіантом сучасної монетизації послуг. Toyota вирішила не упускати можливості заробити і запропонувала власникам її автомобілів оплачувати цілком стандартні і звичні багатьом функції.

Йдеться про автомобілі 2018 року випуску і більш нових моделях, оснащених функціями віддаленого запуску. Щоб використовувати фірмовий брелок для активації двигуна, тепер знадобиться оформити платну підписку Remote Connect.

Це викликає особливе здивування, оскільки для активації функції не потрібно ніякого з’єднання з серверами Toyota, а брелок використовує звичайні радіохвилі для зв’язку з машиною.

Читайте також:  Apple має проблеми з гарнітурою доповненої реальності

Toyota

Вартість послуги використання фізичного брелока обійдеться власникам Toyota в $8 на місяць або $80 на рік. При покупці нового автомобіля покупці зможуть випробувати підключені послуги Toyota, такі як екстрена допомога, підключення до точки доступу, послуги на основі онлайн-додатків, віддалене розблокування і запуск автомобіля.

Вартість безкоштовного періоду буде залежати від конкретної моделі і її комплектації. Автомобілі, оснащені системою Audio Plus, отримають пробну безкоштовну версію до трьох років користування. Моделі з Premium Audio отримають можливість користуватися системою до 10 років. Після цього терміну водіям необхідно буде оплачувати підписку, щоб продовжувати користуватися брелоком для віддаленого запуску авто.