Технології

TikTok запустить сервіс доставки «вірусної» їжі

TikTok

TikTok відомий в першу чергу як сервіс коротких відео. Але незабаром його функціональність розшириться: творці майданчика оголосили про запуск власної служби доставки їжі. Головними пунктами меню при цьому стануть страви, які стали популярні завдяки призначеним для користувача роликам.

За даними Bloomberg, компанія в партнерстві з Virtual Dining Concepts і Grubhub представить сервіс TikTok Kitchen вже в наступному році. Користувачам платформи будуть пропонуватися страви, що стали трендом. Очікується, що почавши з відкриття 300 закладів у березні, компанія доведе їх кількість до 1000 кінця 2022-го. При цьому автори рецептів, за словами представників платформи, отримуватимуть винагороду.

“Доходи від продажів TikTok Kitchen підуть як на підтримку творців, які надихнули цей пункт меню, так і на заохочення і допомогу іншим творцям в самовираженні на платформі відповідно до місії TikTok — надихати на творчість і приносити радість своїм користувачам», — відзначають в компанії.

Запуск проекту відбудеться на території США. Початкове меню включатиме кращі» вірусні ” страви TikTok, такі як паста з сиром фета, бургери, і чіпси з макаронів. Про можливість появи TikTok Kitchen в інших регіонах прес-служба компанії поки не оголошувала.