Авто

Китайська компанія Nio представила конкурента Tesla Model 3

Nio ET5

Новинка отримала два електродвигуна і відразу три варіанти акумулятора. Топова версія Nio ET5 відзначилася запасом ходу більше 1000 кілометрів без підзарядки. У продажу новий електромобіль з’явиться на китайському ринку восени 2022 року, при цьому ряд функцій «вбивці» Tesla буде доступний покупцям за щомісячною підпискою. Очікується, що Nio запропонує свою модель не тільки на ринку Китаю, але і в Європі. Акумулятори для електрокара можна буде брати в оренду, а не купувати їх у власність разом з машиною.

В рамках заходу NIO Day 2021 в Сучжоу відбулася прем’єра нового електромобіля: ET5 по дизайну повторює більший NIO ET7, а частина елементів кузова натхненна електричним гіперкаром Nio EP9.

Читайте також:  Електрокари Tesla навчилися стежити за зношуванням шин у реальному часі

Nio ET5

По інтер’єру новинка також повторює ET7, відрізняючись від нього тільки розмірами. В оснащення електромобіля входять 10,2-дюймова приладова панель, система PanoCinema з доповненою і віртуальною реальністю, 256-кольорове атмосферне підсвічування салону, акустика з системою об’ємного звучання Dolby Atmos 7.1.4 і цифровий ключ на основі технології UWB.

Nio ET5

Фірмові комплекси Nio Autonomous Driving, Nio Aquila Super Sensing І Nio Adam Super Computing забезпечать безпілотне водіння, але ця функція буде платною — від 680 юанів на місяць, причому ряд можливостей електромобіля буде розкриватися поступово, у міру виходу оновлень софта.

Nio ET5

За габаритами Nio ET5 крупніше Tesla Model 3-новинка має довжину 4790 міліметрів, ширину 1960 міліметрів і висоту 1499 міліметрів при колісній базі 2888 міліметрів. За ємності тягових батарей у клієнтів буде вибір з трьох версій.

Читайте також:  Нові BMW можна буде прикрасити традиційним логотипом BMW Motorsport

Флагманською стане модифікація з акумулятором на 150 кіловат-годин із запасом ходу без підзарядки не менше 1000 кілометрів, а крім них запропонують батареї на 100 кіловат-годин (автономність 700 кілометрів) і 75 кіловат-годин (автономність 550 кілометрів).

На старті продажів Nio ET5 буде доступний в єдиній двомоторній версії потужністю 483 кінських сил. Розгін до “сотні” у новинки займе 4,3 секунди, а розроблені власними силами компанії 4-поршневі фіксовані супорта забезпечать зупинку зі 100 кілометрів на годину за 33,9 метра.