Авто

Кросовер BMW X5 випускатимуть у Китаї

BMW X5 xDrive 40Li

BMW скоро планує представити вседорожник X5 з подовженою колісною базою для китайського ринку, де багато брендів пропонують різні моделі в конфігураціях LWB.

Як повідомляє видання Automotive News з посиланням на власні джерела в BMW, кросовер Х5, який в даний час збирається в США, скоро встане на конвеєр і в Китаї. Нове виробництво не вплине на випуск позашляховика на заводі в Спартанбурзі. Точна дата початку виробництва X5 в КНР поки не повідомляється.

Інсайдери стверджують, що старт виробництва Х5 в Китаї повинен відбутися орієнтовно в другому кварталі наступного року на заводі, керованому спільним підприємством BMW Brilliance.

«Щоб задовольнити високий світовий попит на BMW X5, ми розширюємо наші глобальні виробничі потужності з виробництва популярного спортивного автомобіля. Ми додамо локалізоване виробництво BMW X5 в КНР для китайського ринку”, – повідомив представник баварської марки виданню Automotive News. З січня по вересень нинішнього року BMW продала в Китаї майже 700 000 автомобілів всіх своїх моделей.

Це майже на 20 відсотків більше в порівнянні з минулим роком і приблизно становить третину всіх продажів BMW, разом узятих з Європи, Азії та Америки. У США за перші дев’ять місяців року BMW поставила в цілому 41 770 екземплярів X5.

Відомо, що X5 для китайського ринку відрізняється не тільки по довжині (+130 міліметрів), але і по висоті (+3 міліметри). Задні двері стали більше, але в іншому зовнішність не змінилася. Відстань між осями (3105 міліметрів) у BMW X5 L стало точно таким же, як у X7.