Авто

Колишній головний інженер BMW M та Hyundai N йде на пенсію

Альберт Бірманн

Знаменитий інженер Альберт Бірманн, який більше тридцяти років очолював спортивні підрозділи BMW M і Hyundai N, оголосив про відхід на пенсію. З 2022 року німець покине посаду керівника відділу досліджень і розробок Hyundai, залишившись на посаді радника.

У концерні Hyundai фахівець пропрацював більше шести з половиною років, курируючи всі значущі проекти від розвитку суббренду Hyundai N до розробки електричної платформи E-GMP.

Альберт Бірманн в короткому повідомленні підвів підсумки своєї роботи в Hyundai Motor Group. Німець зазначив, що для нього було величезною честю очолювати інженерний підрозділ концерну. Науково-дослідний центр Hyundai Motor Group Бірманн назвав “неперевершеним у всій автомобільній промисловості”.

Читайте також:  У Tesla назвали зарядні станції Ford поганою копією своїх зарядок Supercharger

Виконавчий директор Hyundai Motor Group особливо відзначив заслуги Бірманна перед компанією і заявив, що «його здібності зіграли ключову роль в тому, що Hyundai став одним зі світових автомобільних лідерів». Вже оголошено, що досвідчений інженер, якому в травні 2022 року виповниться 65 років, продовжить консультувати підрозділ Hyundai N, а також курирувати розробки корейського концерну в області робототехніки і водневих паливних елементів.

Корейські журналісти вважають, що свого поста позбудеться не тільки Бірманн. До кінця року Hyundai може попрощатися з колишнім шеф-дизайнером Пітером Шрайером, який зараз виконує роль консультанта.

Пост Альберта Бірманна займе Чунг Кук Парк, колишній керівник підрозділу запчастин Hyundai Mobis. Долю Пітера Шрайера В Hyundai поки не прояснили, але інсайдери впевнені — всі кадрові перестановки повинні відбутися до кінця грудня.

Читайте також:  У США обрали автомобіль, кросовер та пікап року

Джерело: TheKoreanCarBlog