Політика

ЗМІ відомі терміни діалогу США з РФ про Україну

США та Росія

Джо Байден поставив перед своїми радниками завдання – усіма можливими способами запобігти наступу Росії на Україну.

Американська влада має чотири тижні, щоб запобігти вторгненню Росії в Україну і таким чином уникнути помилок Вашингтона у 2014 році. Про це в неділю, 19 грудня, повідомив телеканал CNN із посиланням на джерело у Білому домі.

“Те, що ми робимо, дуже прораховано. Але ми маємо лише близько чотирьох тижнів, щоб це здійснити”, – повідомив чиновник.

Читайте також:  Бюджет-2022 передано на підпис президентові

За його словами, президент США Джо Байден поставив перед своїми радниками з національної безпеки завдання – усіма можливими способами запобігти наступу РФ на Україну.

Як зазначено, нинішня адміністрація працює в цьому напрямі дуже скоординовано з метою уникнути повторення історії, коли у 2014 році Вашингтон під керівництвом президента Барака Обами не зміг передбачити захоплення Криму, а після того, що сталося, не став вводити жорсткі санкції, хоча на них наполягав Байден, котрий перебував тоді на посаді віце-президента.

“Тепер у Білому домі мають намір зробити все зовсім інакше, якщо РФ піде на ескалацію”, – стверджує співрозмовник видання.

Читайте також:  Вугілля на опалювальний сезон досить - Зеленський

Зокрема, уточнив він, Штати готові запровадити нові санкції, які “будуть пригнічувальними і спричинять значні витрати для російської економіки та фінансової системи”.