Авто

Tesla готує великий апгрейд двох електрокарів у 2022-му

model y and model 3

Інсайдери повідомляють, що в 2022 році лінійка електрокарів Tesla буде вдосконалена. Зокрема, серйозне оновлення отримають седан Model 3 і кросовер Model Y. Одним з ключових нововведень стане перехід на використання нових, більш ефективних акумуляторів.

Вказується, що в оновлених моделях будуть використані літій-іонні батареї на 15,5 вольт замість нинішніх 12-вольтових свинцево-кислотних. Через більш високої напруги ряд супутніх електронних компонентів також зажадає заміни. Очікується перехід обох електрокарів на сучасний процесор AMD Ryzen. Він набагато швидший і здатний значно поліпшити роботу інтегрованої інформаційно-розважальної системи в порівнянні з використовуваним зараз Intel Atom.

Крім того, Tesla Model 3 і Model Y будуть оснащені багатошаровим склом для задніх вікон Superhorn, а Model 3 Performance додатково забезпечать поліпшеним приводом і акумулятором LG 5L. Він куди могутніше попередника, що має зробити цю модель трохи швидше.

За попередніми даними, удосконалення в першу чергу почнуть застосовуватися на заводах, розташованих в Китаї та Німеччині. Виробничі потужності в США будуть впроваджувати оновлення дещо пізніше.