Технології

Влада Дубая першою у світі повністю відмовилася від паперових документів

DubaiNow DubaiNow

Уряд Дубая першим у світі повністю відмовився від паперового документообігу. За приблизними підрахунками, цифровізація і переклад всіх операції в онлайн дозволить заощадити близько 25,8 мільярда рублів, 14 мільйонів людино-годин і 336 мільйонів аркушів паперу.

Після повноцінної реалізації цієї стратегії необхідність в паперових документах і підписаних дозволах зникне не тільки для співробітників урядових установ, але також для громадян і клієнтів уряду Дубая.

Рішення про цифровізацію документообігу прийняв шейх Хамдан ібн Мохаммед Аль Мактум, оголосивши про це офіційно в Twitter.

Читайте також:  Галузевий експерт розповів про новинки Apple у найближчі два роки

В рамках проекту, реалізація якого почалася в 2018 році, буде використано мобільний додаток під назвою DubaiNow. З його допомогою користувачі можуть підключитися до більш ніж 130 різних міських послуг, для яких не знадобиться відвідування урядової установи і заповнення будь-яких паперів.

Це сплата дорожніх штрафів, реєстрація транспортних засобів, подача заяви на отримання посвідки на проживання та багато іншого. Всі питання будуть вирішуватися виключно в онлайн-форматі.