Технології

Аналітики чекають на перехід користувачів з Android на iOS

iPhone 13

Велика аналітична компанія JP Morgan впевнена, що майже півтора мільярда Android-користувачів можуть перейти до лав фанатів Apple. Причина-можливий вихід нового доступного iPhone з підтримкою мереж п’ятого покоління в 2022 році.

На думку експертів JP Morgan, в першу чергу перейти на iOS зможуть власники Android-гаджетів середнього і низького рівня виробництва таких компаній, як Samsung і HUAWEI. Крім того, близько 300 мільйонів власників старих моделей iPhone можуть придбати новинку в основному через підтримку 5G.

Вказується, що важливу роль в цьому зіграє програма обміну Apple, що дозволяє користувачеві віддати старий телефон, а натомість отримати новенький iPhone зі знижкою. Для власників Android вона не так приваблива, як для власників техніки Apple, але все ж для когось може стати аргументом на користь переходу на iOS.

Читайте також:  Названі важливі особливості iPhone 14 та iPhone 15

JP Morgan прогнозує, що в 2022-му Apple зможе продати 30 мільйонів iPhone SE нового покоління, а в цілому поставить 250 мільйонів телефонів, що буде на 10 мільйонів більше, ніж цього року. Аналітики вважають, що в довгостроковій перспективі iPhone SE з підтримкою 5G переманить на iOS приблизно 1,4 мільярда Android-користувачів.

З чуток, новий iPhone SE буде випущений в першому кварталі 2022-го і виконаний в тому ж дизайні, що і модель 2020 року, але обзаведеться оновленим процесором.