Авто

Toyota допускає використання дефектних деталей у автомобілях

Toyota

Глобальний дефіцит напівпровідників змушує компанії йти на крайні заходи, щоб задовольнити користувальницький попит. Наприклад, японський автовиробник Toyota готовий навіть використовувати “зношені або дефектні” деталі в своїх машинах.

Представники бренду пояснили, що так звані браковані деталі не означає «несправні». Йдеться про злегка зношені або подряпані мікросхеми.

Наприклад, чіп з невеликою вм’ятиною, яка впливає лише на зовнішні характеристики, але ніяк не на функціональність, раніше відразу утилізувався. Нова політика компанії дозволяє використовувати такі мікросхеми.

Читайте також:  Серійний кросовер BMW XM збереже зовнішність концепту

Toyota акцентувала увагу на тому, що головною для компанії залишається безпека автомобіля. Тому компанія уточнює, що “зношені або дефектні” деталі ніяк не впливатимуть на продуктивність і безпеку автомобіля.

Вказується, що користувачі, які куплять нове авто, швидше за все, не помітять цих дефектів. Місця, де будуть використовуватися ці деталі, з першого погляду не будуть видні.

Раніше стало відомо, що через брак мікросхем Apple була змушена скоротити виробництво планшетів iPad на цілих 50% і вперше за останні 10 років повністю зупинила завод з випуску iPhone і iPad.