Технології

Google закрила черговий сервіс через три місяці його існування

Museletter

На кладовищі Google поповнення. Компанія оголосила про закриття чергового сервісу, запущеного тільки у вересні цього року. Схоже, що це новий рекорд пошукового гіганта.

Мова йде про сервіс Museletter, розроблений в рамках підрозділу Google Area 120 і запущений 14 вересня цього року. Основним його завданням було створення новинних розсилок і можливість ділитися ними з передплатниками, аналогічно Revue від Twitter.

Проект навіть не потрапив у широкий доступ, а був представлений лише у форматі закритого тестування. Саме тому користувачі, які використовували Museletter, не зможуть експортувати свої дані. Сервіс припинить своє існування вже в прийдешній понеділок, 20 грудня.

Читайте також:  Створено програму для прикраси «чубчика» MacBook Pro

Варто відзначити, що Area 120-це свого роду експериментальний інкубатор Google, де співробітники компанії можуть працювати над особистими проектами. Якщо вони виявляться перспективними, то корпорація зможе запустити їх як повноцінну послугу або продукт.

За оцінками неофіційного сайту killedbygoogle, на кладовищі Google вже покоїться понад 240 проектів. І це тільки ті, про які стало відомо.