Авто

Електричний седан BMW i7 випробували екстремальною спекою та пилом

i7 © BMW

Флагманський електроседан BMW, який отримає індекс i7, буде представлений в наступному році-причому разом з «звичайною» 7-Series сьомого покоління G70/G71 з двигунами внутрішнього згоряння.

Прототипи електричної “сімки” вже були помічені на випробуваннях за Полярним колом поблизу від шведського міста Ар’єплуга, а тепер седан опинився в абсолютно протилежних умовах — на гоночних трасах і дорогах загального користування під палючим сонцем.

Електричний представницький седан баварці протестували в умовах високих температур, пилу і великих перепадів висот. Екстремальна спека потрібна була випробувачам для перевірки надійності високовольтної батареї і електромоторів при максимальному навантаженні — «сімці» доводилося буксирувати причіп і кататися по затяжному спуску з повністю зарядженою батареєю, яка більше не може поглинати енергію рекуперації.

Читайте також:  Mercedes-Benz першим у світі сертифікував автопілот третього рівня

Особлива увага приділялася роботі кліматичної установки і системі охолодження. Енергоспоживання в змішаному циклі WLTP склало 19,5-22,5 кіловата на годину на 100 кілометрів шляху.

BMW i7 отримає не менше двох версій: як повідомляє видання BMW Blog з посиланням на інсайдерів, топова модифікація флагманського седана буде тримоторною — з двома електродвигунами ззаду і одним спереду — сукупною потужністю понад 650 кінських сил і запасом ходу близько 700 кілометрів. У молодшої версії буде тільки два електромотора.

“Звичайна” 7-Series збереже бензинові і гібридні силові агрегати. Прем’єра обох автомобілів повинна відбутися навесні або на початку літа 2022 року.