Авто

Volkswagen змусить електрокари ID.3 та ID.4 заряджатися швидше

Volkswagen

Німецький концерн Volkswagen збільшить швидкість зарядки електромобілів ID.3, ID.4 і ID.5. Оновлення програмного забезпечення, яке дозволить підтримувати зарядні пристрої потужністю до 150 кіловат, має вийти на початку 2022 року — воно встановиться на всі електрокари VW в режимі онлайн, але спочатку апдейт отримають моделі в найдорожчих комплектаціях.

Наступний апдейт принесе електромобілям лінійки ID функцію двосторонньої зарядки.

Максимально допустиму потужність зарядки найпотужнішої батареї на 77 кіловат-годин для моделей ID.3 і ID.4 оновлення програмного забезпечення підніме з 125 до 135 кіловат, а для ID.5 GTX – до 150 кіловат.

Читайте також:  Geely розробить безпілотник для «дочки» Google

Це дозволить зарядити батарею від п’яти до 80 відсотків на дев’ять хвилин швидше, ніж раніше. Чергове оновлення софта має принести сімейству ID підтримку двосторонньої зарядки – для початку цю функцію отримають електрокари Volkswagen в модифікаціях з найбільш потужною батареєю.

Встановивши апдейт, можна буде одним електрокаром заряджати інший або підключити його до домашньої електромережі і використовувати батарею машини як джерело електроенергії.

ID.4 став першим глобальним електрокаром німецької марки. Він пропонується в двох модифікаціях: з одним мотором і заднім приводом, а також у двомоторній версії — по одному мотору на кожній осі.

Читайте також:  Японці придумали систему автоматичного обігріву фар та ліхтарів

Задньопривідному ID.4 покладені три двигуни на вибір: потужністю 148, 175 і 204 кінських сили. Базові мотори живляться від батареї ємністю 55 кіловат-годин, а 204-сильний двигун оснащується батареєю на 77 кіловат-годин. Повнопривідна версія отримала топову батарею і два електромотори, сумарна віддача яких становить 306 сил.