Авто

Skoda припинить виробництво автомобілів на тривалий термін

Skoda

Компанія Skoda оголосила про плани призупинити виробництво нових автомобілів на всіх чеських підприємствах марки. Фахівці “законсервують” конвеєри з 23 грудня 2021 року по 10 січня 2022 року. На думку фахівців агентства Reuters, двотижневий простій, який посилить існуючий дефіцит транспортних засобів, пов’язаний з нестачею мікроелектронних компонентів.

Під час тривалих двотижневих «новорічних канікул» співробітникам чеських автозаводів виплачуватимуть 80 відсотків від зарплати. При цьому офіційні свята у співробітників підприємства триватимуть лише до першого січня 2022 року.

Читайте також:  Подивіться на безпілотний фургон Nuro із зовнішньою подушкою безпеки для пішоходів

Зупинка конвеєрів пов’язана з нестачею мікроелектронних комплектуючих, проблеми з поставками яких автомобільні бренди відчувають весь нинішній рік.

За оцінками представників Skoda, через двотижневий простій виробництво модельного ряду в грудні скоротиться на 20-25 відсотків. Крім того, тривала пауза посилить існуючий дефіцит автомобілів в європейських дилерських центрах.

У середині грудня компанія Chevrolet призупинила виробництво Corvette C8 через торнадо. Природний катаклізм серйозно пошкодив підприємство Bowling Green, на якому випускають суперкари.

Джерело: Reuters