Технології

Xiaomi працює над новою технологією виробництва дисплеїв

Xiaomi

Компанія Tianma Microelectronics оголосила про партнерство з Xiaomi, метою якого стала розробка нового покоління дисплеїв для мобільних пристроїв. За даними інсайдерів, в результаті співпраці вендорів на ринку з’являться екрани з новою технологією відображення контенту.

У лабораторії планується вивчення нових матеріалів і їх використання для виробництва тонких, легких і енергоефективних дисплеїв, а також їх подальша комерціалізація за рахунок масового виробництва.

Мова, за чутками, йде про гнучкі OLED-панелях, які все частіше застосовуються для створення флагманських гаджетів. Перехід на власне виробництво в перспективі дозволить компанії стати менш залежною від сторонніх постачальників.

Читайте також:  Нова iOS 15 поширюється помітно повільніше за iOS 14

При цьому сегмент, на який розраховані нові екрани Xiaomi, не обмежується смартфонами. Китайський виробник електроніки не виключає випуску дисплеїв для широкого спектру електронних пристроїв.

Співпраця з Microelectronics дозволить істотно прискорити цикл розробки такої продукції і посприяє впровадженню нових технологій.

Очікується, що про перші результати колаборації брендів стане відомо вже в 2022 році.