Технології

Слух: Apple відмовиться від «чужих» модемів та Wi-Fi модулів

Apple Silicon

За даними мережевих інформаторів, Apple приступила до будівництва офісу для нового внутрішнього підрозділу з розробки модемів та інших модулів бездротового зв’язку.

Очікується, що такий крок дозволить компанії поступово відмовитися від використання рішень сторонніх брендів за аналогією з переходом на «домашні» процесори.

Як наголошується в звіті Bloomberg, компанія відкрила в Каліфорнії кілька десятків вакансій для розробників чіпів. У списку вимог до претендентів значиться досвід у сфері виробництва модемів та інших модулів бездротового зв’язку. Примітно, що в цьому ж регіоні розташовуються офіси Skyworks і Broadcom, які в даний час поставляють такі чіпи для американської компанії.

Читайте також:  Google анонсувала 10 нових функцій для всіх користувачів Android

Згідно з джерелом, новий підрозділ буде працювати над інтегральними схемами, а також модулями Bluetooth і Wi-Fi. Аналітики припускають, що компанія планує посилити власну бездротову екосистему, в тому числі доповнивши мікросхеми Apple U1 новими, більш функціональними аналогами.

У січні 2020 року Apple і Broadcom уклали дворічну угоду, в рамках якої чіпмейкер буде поставляти бездротові компоненти для потреб американської компанії. Що стосується Skyworks, то практично половина її прибутку надходить від замовлень Apple. У 2019 році компанія також викупила модемний бізнес Intel за 1 мільярд доларів. На думку авторитетного аналітика Мін-Чі Куо, перший власний 5g-модем компанія випустить не раніше 2023 року.