Технології

TikTok перестане рекомендувати “шкідливі” відеоролики

TikTok

Представники популярного сервісу оголосили про підготовку переробки системи рекомендацій відеороликів. Новий алгоритм покликаний не тільки зробити персональну стрічку більш різноманітною, але і запобігти «залипанню» користувачів в однотипний контент, здатний зіпсувати настрій або навіть завдати шкоди при постійному перегляді.

Головною особливістю нового алгоритму стане запобігання показу повторюваних однотипних відеороликів, які не порушують правила платформи, але можуть негативно впливати на користувачів. Як приклад сервіс навів матеріали, пов’язані з темами самотності або втратою ваги. У компанії відзначили, що оновлена система рекомендацій буде набагато частіше «розбавляти» добірку, уникаючи зациклення на одній тематиці.

“Наша мета-створити середовище, в якому люди відчувають себе в безпеці і отримують підтримку, залишаючись такими, якими вони є, незалежно від того, створюють вони відео для нашої спільноти або дивляться їх”, — наголошується в блозі компанії.

Читайте також:  IKEA випустила бездротову портативну зарядку за €20

Крім того, сервіс має намір розширити список інструментів взаємодії з користувачем. Зокрема, розглядається можливість появи системи фільтрації відео за ключовими словами або хештегами. Очікується, що вона дозволить створити “чорний список” контенту, який не буде відображатися в стрічці «для вас» при підборі рекомендованих до перегляду роликів.

Зараз зазначені нововведення проходять тестування – про терміни їх впровадження в систему рекомендацій на постійній основі компанія оголосить пізніше.