Авто

Найенергоефективніший Mercedes-Benz в історії: нове зображення

Vision EQXX

Mercedes-Benz продовжує готувати публіку до прем’єри нового електрокара суббренда EQ – концепту Vision EQXX. Компанія опублікувала черговий тизер, на якому показаний профіль новинки.

Як обіцяють штутгартці, Vision EQXX стане найбільш енергоефективним автомобілем за всю історію Mercedes-Benz, а дебютує він рано вранці 2 січня у форматі онлайн-прем’єри. Після цього концепт відправлять на виставку споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі: там на нього можна буде подивитися з 5 по 8 січня.

Читайте також:  Більше половини водіїв не знають призначення кнопок у автомобілях

На тизері видно чотиридверне купе з витягнутим кузовом і похилим дахом, в оформленні передньої частини і «зрізаної» корми якого вгадуються ретро-мотиви. Ззаду у Vision EQXX великі ліхтарі-ймовірно, вертикальні-а дизайн передка з довгою діодною смугою Mercedes-Benz вже розкривав на більш ранніх тизерах.

На відміну від багатьох інших сучасних концептів (наприклад, того ж Project Maybach), Vision EQXX дісталися звичайні дверні ручки, а не «втоплені» в кузов, а також дзеркала заднього виду замість камер – хоча і в невеликих корпусах.

Що стосується енергоефективності, на яку робиться наголос, то Vision EQXX обіцяний запас ходу 1000 кілометрів в реальних умовах, а на кожні 100 кілометрів шляху він буде витрачати не більше 10 кіловат-годин.

Читайте також:  Коли з'явиться Tesla, яка зможе їхати взагалі без водія

Ще однією “фішкою” стане аеродинаміка електрокара. За цим показником концепт обійде навіть “батарейного” флагмана EQS, у якого він становить рекордні 0,202, а можливо, і прототип Concept IAA (0,19).

Все це укупі з силовою установкою, про яку поки нічого невідомо, Vision EQXX підтвердить заявку Mercedes-Benz на звання лідера в створенні електрокарів і програмного забезпечення.

Джерело: Mercedes-Benz