Авто

Volkswagen вирішив не відмовлятися від дизельних моторів, а зробити їх екологічнішими

TSI

Компанія Volkswagen вирішила до кінця не відмовлятися від використання дизельного палива. Однак фахівці розробили двигуни, які зможуть використовувати модифікований дизель, до складу якого входитимуть біокомпоненти.

Такі мотори, що працюють на парафіновому паливі, знизять викиди вуглекислого газу на 70-95 відсотків у порівнянні з традиційним дизелем. Причому додавати біологічні речовини можна в необмеженій кількості.

Як і більшість світових автовиробників, Volkswagen розвиває лінійку електричного транспорту. У планах компанії до 2030 року скоротити викиди вуглекислоти на 40 відсотків, а до 2050-го повністю відмовитися від використання традиційних ДВС.

Читайте також:  Сотні нових Chevrolet Corvette відправлять під прес. І зробить це сам виробник

У той же час марка поки не може виключити застосування класичних двигунів, тому всі «Фольксвагени» з моторами TDI, випущені з кінця червня цього року, можуть працювати на парафіновому синтетичному дизелі стандарту EN 15940, а для більш ранніх агрегатів підійдуть суміші Diesel R33, V-Power Diesel, OMV MaxMotion і Aral Ultimate Diesel.

Таке паливо роблять з біологічних відходів: утильний жир, тирса, перероблені овочі, олії. За оцінками фахівців, використання, наприклад, гідрованих рослинних масел дозволить знизити викиди CO₂ на 70-95 відсотків. В майбутньому може з’явиться і інший тип пального-PtL (Power-to-Liquid), тобто паливо, синтезоване з води і захопленого вуглекислого газу. Подібні проекти є у Audi і Porsche.

Читайте також:  У продажу з'явився класичний Ferrari 250 GTE із двигуном від Chevrolet

У середині вересня компанія Porsche почала будівництво заводу, на якому фахівці будуть випускати синтетичне паливо. За оцінками представників марки, фабрика зможе виробляти до 130 000 екологічного палива на рік.