Авто

Попит на гібридний Mitsubishi Outlander нового покоління б’є рекорди

Mitsubishi Outlander

Компанія Mitsubishi оголосила про старт “живих” продажів гібридного Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління в Японії.

Модель з силовою установкою, котра підзаряджається, безальтернативною для японського ринку, виявилася надзвичайно популярною: з дня прем’єри в кінці жовтня заявки на покупку кросовера залишили 6915 осіб, що приблизно в сім разів перевищує місячний план в тисячу клієнтів. Вартість Outlander на батьківщині – від 4 621 100 єн (1,02 мільйона гривень).

Читайте також:  Mercedes-Benz розкрив дату дебюту електрокара із запасом ходу 1000 кілометрів

У Mitsubishi розповіли і про переваги покупців в Японії. Так, 83 відсотки зупинили вибір на семимісній версії Outlander, причому 76 відсотків замовили максимальну комплектацію.

Найбільш популярним кольором кузова став білий: він сподобався 44 відсоткам клієнтів. Двоколірний кузов вибрали 17 відсотків, а чорний – 12 відсотків покупців. Всього в гамі кросовера 10 кольорів, при цьому всі три найбільш ходових – платні.

Гібридний Outlander нової генерації зберіг установку на базі 2,4-літрового бензинового «атмосферника» і двох електромоторів. Сумарна віддача установки зі зміною покоління зросла на 40 відсотків, причому додали в потужності всі двигуни.

Читайте також:  Renault Austral отримає незвичайні фари

Так, передній електромотор видає 116 кінських сил (255 Н·м крутного моменту), задній – 136 сил (195 н·м), а ДВС – 133 сили.

Крупнішою стала і батарея: ємність виросла з 13,8 до 20 кіловат-годин, що забезпечує гібриду до 87 кілометрів запасу ходу на електротязі.

Джерело: Mitsubishi