Технології

Apple «відв’язала» скидання заблокованих iPhone від комп’ютера

iOS 15

iOS 15.2 отримала чимало корисних функцій — в тому числі і неочевидних. Як виявилося, нова прошивка значно спростила процедуру скидання запароленного iPhone при його блокуванні. Тепер для її проведення не буде потрібно вхід в сервісний режим і стирання даних через ПК з використанням кабелю.

Скидання iOS-гаджета може знадобитися в разі, якщо на пристрої багаторазово був введений неправильний пароль — в цьому випадку hard reset займе менше часу, ніж очікування наступної спроби введення.

Раніше для зняття такого блокування гаджет потрібно було перевести в режим відновлення (DFU) і підключити до ПК з встановленим додатком iTunes, або скинути віддалено через веб-версію сервісу «Локатор».

Читайте також:  Слух: Apple випустить захищену версію Apple Watch

Apple iOS 15.2

Пристроїв, оновленим до iOS 15.2, такі дії не знадобляться: у разі блокування смартфона або планшета на екрані з’явиться кнопка швидкого стирання даних. При її натисканні інформація на смартфоні або планшеті буде видалена, а всі налаштування будуть скинуті до заводських. Для відновлення з резервної копії iCloud потрібно ввести дані облікового запису Apple ID.