Авто

BMW покаже концепт, що змінює колір кузова натисканням кнопки

iX © BMW

На виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES), яка пройде в січні 2022 року, BMW покаже незвичайний шоу-кар: Як пише Motor1, автомобіль зможе змінювати колір кузовних панелей – для цього буде потрібно тільки натиснути кнопку. Крім цього, на CES дебютує “заряджена” версія електричного кросовера iX під індексом iX M60, а ще однією високотехнологічною новинкою стане концепт «автомобільного театру».

Подробиць про прийдешні прем’єри поки небагато. За даними Motor1, колір кузовних панелей буде змінюватися рівномірно по всій поверхні. Яким чином працює ця функція, який вибір відтінків отримав шоу-кар і чи дістанеться кузов-хамелеон серійним автомобілям BMW, поки невідомо: очікується, що частину секретів баварці розкриють на виставці.

Також на CES дебютує м-версія “батарейного” позашляховика iX-iX M60. Чутки пророкують спортивному кросоверу силову установку з віддачею близько 600 кінських сил, повнопривідну трансмісію і розгін з місця до 100 кілометрів на годину приблизно за чотири секунди. Саме з iX M60, знову ж таки за попередньою інформацією, буде частково уніфікований майбутній Rolls-Royce Spectre.

Для порівняння, актуальний iX в найпотужнішому виконанні xDrive50 видає 523 кінські сили, а «сотні» досягає за 4,6 секунди.

Крім цього, BMW готує ще один сюрприз-концепт якогось “автомобільного театру”, про який поки не розкривається ніяких деталей.

Раніше глава спортивного підрозділу BMW M Френк ван Миль розповів, яким компанія бачить дизайн майбутніх моделей. В якості знакового елемента баварці вибрали решітку радіатора, яка світиться. Таку вже отримав концепт BMW XM-найпотужніший кросовер марки з незвичайною зовнішністю, що викликала шквал критик