Авто

Новий пікап Geely розкрили на патентних зображеннях

Geely

Китайська компанія Geely готується до запуску нового пікапа, який буде продаватися під однією з марок, що входять до складу холдингу. У розпорядженні порталу “Китайські автомобілі” виявилися патентні зображення майбутньої моделі: судячи з дизайну передньої частини і заглушці на місці радіаторної решітки, мова йде про електромобіль, який, по всій видимості, відноситься до класу компактних пікапів, має класичні пропорції і чотиридверну кабіну.

В арсеналі Geely вже є один пікап-це Farizon FX, побудований на базі кросовера Atlas Pro, який піддався критиці за безглуздий дизайн екстер’єру.

Читайте також:  Porsche Cayenne отримав «платинову» версію

Новий же пікап може базуватися на моделі HaoYue, він же KX11, який чекають на ринку в другій половині 2022 року. На це побічно вказують характерні виштамповки на його боковинах.

Geely

Фото: китайські автомобілі

На кормі можна помітити ліхтарі, з’єднані світлодіодною смугою, що простягнулася у всю ширину кузова, а також відсутність патрубків випускної системи, що підтверджує версію про електричну силову установку.

“Китайські автомобілі” припускають, що новинка може з’явитися на внутрішньому ринку Китаю під маркою Maple, в планах якої дійсно значиться пікап — його випуск повинен початися вже в 2022 році. Іншим кандидатом є Farizon, так як один пікап під цим брендом вже випускається. Третя версія-Geely створить новий суббренд спеціально для лінійки електричних пікапів.