Авто

Bentley повністю перейшов на біопаливо

Bentley

Компанія Bentley перевела весь автопарк логістичної служби заводу в англійському Крю на біопаливо і за рік знизила викиди вуглекислого газу на 233 тонни. Зараз “зеленим” дизелем Green D+, або гідрованим рослинним маслом, заправляють п’ятнадцять великовантажів, що курсують між Крю і складом запчастин в Вінсфорді, а також 20 невеликих машин — розвізних фургонів і автомобілів Служби безпеки. З кінця листопада, після установки нового резервуара і насоса, витрачено вже 100 тисяч літрів біопалива.

Для заправки машин Bentley використовує “зелений” дизель Green D+, що відноситься до категорії гідрованих рослинних олій (HVO). Паливо синтезовано фірмами Power Electrics і Green Biofuels, і в його склад входить тільки відновлювана сировина: утильні жири, овочі і олії.

Читайте також:  Колишній дизайнер BMW розкритикував зовнішність суперкросовера XM

Синтетичний дизель нечутливий до низьких температур, довго зберігається і має більш високе цетанове число (більше 70 замість 45-48). А ще відрізняється низьким рівнем шкідливих викидів: на 35 відсотків менше оксидів азоту (NOx) і на 85 — твердих частинок.

Bentley

Зараз таким дизелем заправляють п’ятнадцять великовантажів, що курсують між Крю і складом запчастин в Вінсфорді, а також 20 невеликих машин — розвізних фургонів і автомобілів Служби безпеки. З моменту установки в кінці листопада нового резервуара на 34 000 літрів і насоса вони витратили вже 100 тисяч літрів біопалива. За рік Bentley знизила викиди CO₂ від транспорту на 86 відсотків, або 233 тонни. Щоб домогтися такого ж результату, довелося б, наприклад, висадити 23 291 дерево.

Читайте також:  Новий «бюджетник» Renault виявиться на 30% дешевшим, ніж Tiguan

Тим часом британці не хочуть обмежувати використання біопалива одним лише комтрансом. Компанія вже випробувала синтетичний бензин 98RON Renewable Racing Fuel в умовах гонки “Пайкс-Пік«, а» громадянську” суміш від Coryton Advanced Fuels — на дорогах Ісландії. Остання цілком синтезована з сільськогосподарських відходів (у випадку з Bentley — соломи) і знижує викиди вуглекислоти десь на 45 відсотків.

У планах Bentley-до 2030 року стати вуглець — нейтральною компаній (враховуються викиди на всьому ланцюжку-від виробництва до утилізації) і перейти на випуск одних лише електромобілів. Електрика для них теж пропонується брати з відновлюваних джерел. Частково ця стратегія вже реалізується в Крю, де встановлені 30 000 сонячних панелей комбінованою потужністю 7,7 мегавата. Від них заряджаються понад 250 навантажувачів, а також харчуються тягові лебідки. Сертифікат PAS 2060, отриманий Bentley минулого місяця, підтверджує, що підприємство працює тільки на «зеленій» енергії.