Технології

Apple відродить iMac Pro з кардинально новим екраном

Apple iMac Pro

Згідно зі звітом Display Supply Chain, вже навесні наступного року Apple представить новий моноблочний комп’ютер iMac Pro. Судячи з усього, це буде повний перезапуск з переробленим дизайном і поліпшеними характеристиками.

Варто відзначити, що Apple зупинила виробництво і зняла з продажів iMac Pro в березні цього року. Якщо ж вірити новій інформації, навесні 2022-го комп’ютер буде відроджений.

Вказується, що він отримає 27-дюймовий дисплей, виконаний за технологією mini-LED з підтримкою адаптивної частоти оновлення до 120 Гц.

Читайте також:  Інсайдер: в iPhone 14 Pro дійсно не буде «чубчика»

У звіті Display Supply Chain говориться, що в базовій модифікації новий iMac Pro буде оснащуватися 16 ГБ оперативної пам’яті і SSD на 512 ГБ, а в якості процесора на вибір будуть доступні фірмові M1 Pro або M1 Max, що дебютували в MacBook Pro кінця 2021-го.

На початку цього місяця Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що в 2022-му Apple також представить MacBook Air з новим дизайном і процесором M2, доступний варіант MacBook Pro, оновлений Mac mini і Mac Pro з фірмовим чіпом.