Технології

Google Pixel 6 Pro порівняли з iPhone 13 Pro Max у тесті на міцність [ВІДЕО]

Google Pixel 6 Pro

Автор YouTube-каналу PhoneBuff опублікував відео з перевіркою нового Pixel 6 Pro на міцність шляхом його кидання на тверду поверхню. Для наочності паралельно з ним в тесті брав участь головний конкурент в особі iPhone 13 Pro Max. Обидва смартфони показали себе гідно, але один з них все ж впорався з випробуванням краще.

Для чистоти експерименту завдання кидати смартфони була відведена спеціальному механізму з дистанційним управлінням. Внизу їх чекала масивна кам’яна плита. Після падіння на задню панель обидва апарат відбулися незначними подряпинами на блоці камери.

З падінням на кут трохи краще впорався iPhone 13 Pro Max, так як на його плоскій грані з нержавіючої сталі з’явилися лише малопомітні дрібні подряпини, тоді як у Pixel 6 Pro утворилися відчутні відколи. Падіння екраном вниз виявилося фатальним для обох смартфонів — у них тріснуло фронтальне скло. Правда, у “пікселя” каліцтва виявилися більш помітними через вигнутий з боків дисплея.

Читайте також:  Розумні ваги Withings Body Scan вимірюють ЕКГ та склад тіла

На цьому блогер не зупинився, продовживши кидати смартфони екраном вниз з ще більшої висоти. Скло Pixel 6 Pro стало тріскатися ще сильніше, а на його екрані з’явилися пошкоджені пікселі. iPhone 13 Pro після всіх падінь виглядав помітно краще. При цьому обидва апарати залишилися в повністю робочому стані.